Këshilla Seksuale

Çfarë mendojnë meshkujt kur nuk mendojnë për seks

15:11 / 18.05.2015
A ju intereson se çka mendon secili mashkull kur nuk mendon për seks? Përgjigjja është – për asgjë! Të paktën nëse gjykojmë sipas librit të autorit britanik Sheridan Simove “What... 
More »

Këshilla të ndryshme

Ja pse është i mirë lëngu nga majdanozi dhe limoni

10:41 / 24.05.2015
Nëse dëshironi të humbni në peshë shpejt, mjafton që këtë lëng ta pini pesë herë në ditë dhe do të dobësoheni Përbërësit: – 60 gr majdanoz – 1 limon – 2 deri 3 dcl ujë Përgatitja: Imtësojeni... 
More »

Ushqim

Ja pse është i mirë lëngu nga majdanozi dhe limoni

10:41 / 24.05.2015
Nëse dëshironi të humbni në peshë shpejt, mjafton që këtë lëng ta pini pesë herë në ditë dhe do të dobësoheni Përbërësit: – 60 gr majdanoz – 1 limon – 2 deri 3 dcl ujë Përgatitja: Imtësojeni... 
More »

Udhëtim & Turizëm

Pink Sands Beach, një ndër plazhet më të çuditshme

09:30 / 19.04.2013
Plazhet rozë janë mjaft të rralla. Harbour Island, një pjesë e vogël e Bahameve posedon një nga plazhet më të bukura të Karaibeve. Karakteristika e veçantë e këtij plazhi është... 
More »
© 2015 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress