Depilimi gjysem lazer

Depilimi gjysem lazer

Depilimi gjysem lazerBehet gjithemone e me shume e rendesishme per femrat depilimi me rreze lazer.

Per te kuptuar si funksionon nje depilim me lazer, mjafton te mendoni qe nxehtesia e prodhuar prej tij jo vetem shkaterron qimet, por demton edhe bulbin qendror qe per tu rigjeneruar duhen muaj.

Fakti qe nuk eleminon te gjithe bulbin ne menyre permanente dhe mbi te gjitha rigjenerohet perseri, nje seance duhe te perseritet, per te qene te qete per muaj.

Depilacioni me laser edhe pse praktik nuk ka me pak rreziqe, me te shpeshtat jane njollat ne lekure qe mikubINFOe raste largohen vet per nje muaj ne format me te renda, me shume te ekspozuar ndaj ketij rreziku jane personat qe perdorin lazerin kur jane te nxire, duke ditur qe drita e tij pulson mbi melaninen./ikubINFO/

One Comment

  1. interesohem per nje mikeshen time ju lutem kerkon te bej nje depilim me rreze lazer ne fytyre ju lutem te me lini nje nr tel qe te kontaktojme se ajo nuk ka kohe se jeton jashte dhe do iki shum shpejt . me ktheni nje pergjigje sa me shpejt te jete e mundur .

Komento