Disa etapa si të mbash një femër të lumtur

Disa etapa si të mbash një femër të lumtur

Disa etapa si të mbash një femër të lumtur Doni te dine se cfare mendojne ne  femrat, pse shkojme  grup ne  tualet,  pse ju pyesim juve , a dukemi te shendosha me  rrobat qe kemi zgjedhur te veshim.

Mire ..une mund t’ju tregoj juve cdo gje, eshte nje sekret, por une mund t’ju jap  juve disa ide se si te mbani nje femer te lumtur.

Etapa pare: Pyeteni ate per diten . Femrat e pelqejne te flasin, te komunikojme me te dashurin e tyre dhe me shoqerine.  Hapi I pare eshte:  thjesht eshte qe ta lejoni ate te flase: keto jane dy  gjerat qe asaj I pelqejne.

Etapa dyte: Lulet dhe Cokollatet jane te  te mira, por jo te domosdoshme, Po nese vertet doni te na  hidhni pertoke na beni nje masazh  kembeve .Prisni ….e di qe po mendoni qe kjo eshte dicka e lehte. Epo…ka vetem nje klecke ..eshte  vetem nje masazh I kembeve .  Hejj jam serioze . Ndoloni vetem tek masazhi I kembeve dhe mos kerkoni asgje ne kembim. Me besoni mua, mbase ju nuk do te  merrni sex ne ate moment, heren tjeter ajo do jete “ e nxehte  fare nga inati “, Ajo do vije me vrap drejt teje per te permbushur deshirat mishtore

Etapa tret:  Bej dicka te kendshme per te si: te pergatitesh darken per te, t’i lash makinen , apo te vesh ato kutit e renda lart ne  papafingo

Etapa kater: Pyet ate , nqse ti nuk e ndonje ide, te behesh konfuz nuk ndihmon asjerin. Nese ajo thote “ Po ti duhet ta dish” , “ke leje per te vazhduar “ , dhe gjithesesi  une nuk e di . Me ndihmo e dashur , une po vuaj ketu, . Ndershmeria e ben te  sajen .

One Comment

  1. shkruani me thjesht e mbi te gjitha me QARTË ju lutem

Komento