Hiqni helmet dhe dhjamin nga beli me këtë lëng

1

1Këtë ilaç duhet ta përgatisni porsa të zgjoheni nga shtrati, pak para se ta konsumoni

Përdorni përbërës natyralë.

Përbërësit aktivë: 1 gotë ujë me temperaturë të dhomës, lëngun e 1 limonit, 1 lugë uthull molle, 1 lugë mjaltë, 1,25 cm rrënjë xhenxhefili.

Përgatitja: Të gjithë përbërësit i përzieni në blender, derisa lëngun duhet ta konsumoni porsa ta përgatisni.

Komento