Intimo dhe lingerie

Intimo dhe lingerie

Te parrezistiueshme ne rastin e festave te fundvitit, e kuqja eshte ngjyra me e preferuar i te gjitha koleksioneve intime, por kete vit disa brand na propozojne modele shume te bukura ne ngjyren e arte dhe ne shume ngjyra te tjera.

Zbuloni koleksionin.

Tendenca Krishtlindje 2011, intimo dhe lingerie./ikub/

 

Komento