Këshilla të ndryshme

Këshilla të ndryshme

Këshilla se si të mbrohemi nga i ftohti

Të mërkurën priten reshje të dendura bore në Kosovë. Nga e mërkura deri të dielën temperaturat shkojnë deri në -13 gradë në zonat malore, ndërsa në bregdet dhe zonat e ulëta do të arrijnë …