Ky lëng ul kolesterolin në gjak

Ky lëng ul kolesterolin në gjak

Ky lëng ul kolesterolin në gjakMajdanozi nxit sekretimin e materieve të dëmshme prej trupit dhe nxit qarkullimin e gjakut. Në kombinim me limon, me sukses e ul nivelin e kolesterolit në gjak.

Përbërësit:

1,5 litra ujë

3 pjesë majdanoz

1 kg limon

Sodë bikarboni

Përgatitja:

Sugjerohet të keni limon të kultivuar në mënyrë natyrale. Zieni ujin dhe e lini të ftohet më pas. Limonin më pas e preni në rriska, imtësoni majdanozin dhe e shtoni në ujin e ftohur, e mbuloni dhe e lini të qëndrojë për 24 orë, në frigorifer. Të nesërmen përzieni përsëri dhe e hidhni në shishe. Për çdo ditë konsumoni rreth 1 dcl lëng.

One Comment

  1. Ваш сайт станет авторитетным! Закажи у нас прогон и получи посещаемость и ТИЦ!
    Для заказа пройдите на сайт и обратитесь по контактам. сайт: http://progoni-xrumer.ru

Komento