Lëngu që lufton celulitin

Lëngu që lufton celulitin

Lëngu që lufton celulitinCeluliti është njëri nga problemet më të theksuara për femrat.

Ngjyra e portokallit në pjesë të ndryshme të trupit, sidomos në kofshët, është rezultat i kombinimit të faktorëve të tillë si gjenetika, mënyra e jetës moderne, dieta jo e shëndetshme, mungesa e lëvizjes, akumulimi i toksinave, si dhe qarkullimi i dobët.

Në të gjitha rastet, pothuajse secila femër ka celulit dhe është shumë vështirë për ta zhdukur atë, përcjell “Zeri.info”.

Përfshijeni këtë lëng në dietën tuaj të përditshme dhe shumë shpejt do të shihni rezultatet e para.

Ky lëng shërues përmirëson qarkullimin, shkrin yndyrën e tepërt dhe redukton mbajtjen e ujit, si dhe sheqerin e tepërt në trup.

Ju nevojitet një qitro i madh, 2 portokaj, ¼ e limonit, një copë xhenxhefil prej 1,5 cm.

I kombinoni të gjithë përbërësit me xhenxhefilin e copëtuar imët dhe e pini çdo ditë dhe shumë shpejt do t’i shihni rezultatet.

Komento