Luleshtrydhe

Luleshtrydhe

LuleshtrydheE dini se luleshtrydhja mund të funksionojë si përbërës i vetëm për të trajtuar fytyren tuaj. Po, po, falë përbërjes së saj me anti-oksidantë luleshtrydhja jo vetëm është një frut i shijëshëm dhe i shëndetshëm për organizmin tua, por ajo tashmë është një ndër përbërësit kryesor me të cilen po përgatiten trajtimet estetike të përgatitura në shtëpi për lëkuren e trupit dhe fytyrës.

Përbërësit;

1 luleshtrydhe e madhe ose disa luleshtrydhe. Në varësi të madhësisë së fytyrës. Merrni luleshtrydhet, lani mirë me ujë të freskët dhe heqni bishtin. Priteni në copëza të vogla dhe shtypni mirë me pure. Pasi t’i keni shtypur lyeni fytyren me masen e përftuar dhe e lini trajtimin të qëndrojë 10 minuta. shperlani fytyren dhe lyeni me një krem hidratues.

Komento