Maska për lëkurë të shkëlqyeshme

Maska për lëkurë të shkëlqyeshme

Përzieni dy lugë kungull të gërryer, një lugë uthull molle dhe gjysmë luge ujë të petaleve të trëndafilit.

Këtë masë qiteni në fytyrë dhe mbajeni 10 deri 15 minuta, duke e shpëlarë atë me ujë të ngrohtë.

Kjo maskë pastron dhe hapë poret e lëkurës, me çka kjo e fundit bëhet më e shkëlqyeshme.

One Comment

  1. Mendoj se eshte keshill e mir

Komento