Home » » Hemoragjia cerebrale

Hemoragjia cerebrale

Hemoragjia cerebrale

Publikoje ne:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Print this article!

to " Hemoragjia cerebrale "

  1. Leonora says:

    Cka eshte gjakderdhja ne tru,dhe cfar terapie ipet tek gjakderdhja ne tru?

Komentoni

© 2015 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress