Modë & Estetikë

Këshilla për Modë & Estetikë

Maska nga karrota kundër rrudhave

Nëse keni vërejtur se në fytyrën tuaj shfaqen rrudha të reja dhe shenja të lodhjes, përgatiteni maskën natyrale në shtëpi. Pos se është ekonomike, efekti i saj është po aq sa i botoksit. …

Si ta realizoni flokët topuz?

Nga Rita Ora te Gwen Stefani, të gjitha persoanzhet VIP kanë zgjedhur këtë model flokësh për t’u shfaqur në tapet të kuq. Flokët e mbledhura topuz janë padiskutim trendi i këtij sezoni. Por …