Home » Këshilla të ndryshme, Modë & Estetikë » Maskë kundër rënies së flokëve

Maskë kundër rënies së flokëve

Maskë kundër rënies së flokëveJu bien flokët? Jeni të shqetësuar?

Mos u shqetësoni, sapo kemi zbuluar maskën perfekte, çudibërëse kundër rënies së flokëve.
Kujdesuni për flokët tuaj me receta natyrore:
Merrni një banane të pjekur mirë dhe shtypeni, pastaj shtoni dy lugë vaj ulliri dhe përbërjen e përftuar aplikojeni në flokët tuaj. Mblidhini ato me peshqir të lagur dhe lëreni maskën të veprojë për një orë e gjysmë. Në fund shpëlajeni kokën me ujë dhe më pas përdorni shampon.

Publikoje ne:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Print this article!
© 2014 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress