Home » Modë & Estetikë » Trajtime per te rinuar fytyren

Trajtime per te rinuar fytyren

Fytyra eshte e ndertuar nga detaje te vogla te cilat e bejne ate interesante.

Mund te jete nje fytyre e bukur, por “pa shpirt”, dhe per kete duhet te beni kujdes nga kirurgjia plastike, pasi ndonjehere ndodhe qe per te eleminuar ndonje difekt, mund te shkaktohen deme edhe me te medha.

Mikrodermoabrazioni eshte nje teknik estetike shume e perhapur per te rinuar lekuren, ajo ben ndryshime ne strukturen e lekures, te njejte me ate te sherimit te plageve.

Ne kete menyre ekuilibron perseri shenjat e kohes. Kjo teknike, reagon vetem ne siperfaqe, dhe duhet te perseritet periodikisht.

Publikoje ne:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Print this article!
 • zejnije

  sa pare kushton qikja

 • lumta

  a munesh pa nderhyeje kiroegjike me bo qeton ?

 • izaidje

  shum cool po doket
  ju lutem qofse nuk ju mundoj me tregoni shak do te thot fjala mikrodermoakraziomi se shpesh permendet me tregoni ju lutem jeni numer 1 hehhe

© 2014 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress