Motorola RAZR XT910 rezistent ndaj ujit

Motorola RAZR XT910 rezistent ndaj ujit

Motorola ka nxjerr në treg modelin RAZR XT910. Sa u përket të dhënave teknike, ky model përmban ekran Super AMOLED me diagonale 4.3 inç me rezolucion 540 x 960 pixel me mbrojtjen Gorilla Glass.

Ajo që e bën edhe më të veçantë këtë telefon është rezistenca ndaj ujit. Sa u përket të dhënave teknike, Motorola RAZR XT910 përmban ekran Super AMOLED me diagonale 4.3 inç me rezolucion 540 x 960 pixel me mbrojtjen Gorilla Glass.

Po ashtu, posedon 16GB për ruajtjen e të dhënave, e lëviz procesori me dy bërthamë Cortex-A9 me takt pune 1.2GHz si dhe kartelë grafike PowerVR SGX540 GPU, përkrah 1GB të memories punuese. Ai ka kamerë 8 megapixelëve, por posedon edhe kamerën e dytë prej 0.9 pixel, pastaj microSD, microSDHC, TransFlash, USB 2.0, micro-USB, Bluetooth 4.0.

Komento