Si të vishemi në mënyrë magjepsëse?

Si të vishemi në mënyrë magjepsëse

Si të vishemi në mënyrë magjepsëseZgjidhni një pamje magjepsëse pa u dukur provokuese dhe vulgare. Kur ju nuk dini se si të visheni, gjëja më e rëndësishme është, të dukeni elegante.

Një fustan i zi të lirshëm që mbërrin mbi gjunjë, të kombinuar me një rrip të gjerë të kuq ose një rrip të zi me shkëlqim.

Një palë pantallona të zeza, të ngushta prej lëkure ose një palë xhinse të zezë dhe një bluzë të gjerë të zezë.

Një fustan mjaft të shkurtër të zi të kombinuar me një triko të errët.

Një palë pantallona me bel të lartë të kombinuar me një bluzë të bardhë të futur brenda.

Këpucë tuaja mund të jenë të kuqe me shkëlqim të kombinuara me ngjyrën e kuqe të buzëve.

Në anën tjetër, në qoftë veshje juaj është mjaft femërore, guxoni të vishni një palë çizme model meshkujsh. Pamja juaj do të jetë “on”.

Komento