Tag: acidi alfalinoleik

Lekura e bukur

Ja disa kuriozitete te cilat na ndihmojne te mbrojme lekuren tone, mbi ta gjitha nga i ftohti qe po vjen, dhe per ta bere te shendetshme dhe te bukur fale elementeve prezente 100% ne natyren …