Tag: borzilok

Mos hani vetem

Sipas dietologve nje pjate spageti me domate te fresketa dhe borzilok, mund te na beje te ndihemi me me mire nese e ndajme me persona qe na pelqejne. Dietologet thone se per t’u ndjere …