Tag: buzet

Si te lyeni buzet?

Gjeja me e keqe qe mund te beni eshte mundoheni te zmadhoni buzet me konture fallso, jane vertet shume artificiale dhe jashte mode. Per buzet zgjidhni nje buzekuqe me tone te …