Home » Posts tagged with "dhimbjen e fytit"

Ilaçet natyrore për dhimbjen e fytit

Infeksionet e gojës dhe të fytit, dhimbja në fyt, të folurit ose gëlltitja e vështirësuar, janë të shpeshta në këtë stinë të vitit. Shkaku i zakonshëm është virusi ose bakteri, edhe pse irritimi i fytit po ashtu mund të jetë i shkaktuar nga pirja e duhanit, ajri i thatë ose reaksioni alergjik. Çka mund të bëni nëse e keni të pezmatuar fytin?  Read More →
Etiketat:
© 2017 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress