Tag: Dietat Yo-Yo

Dietat Yo-Yo

Kujt nuk i ka ndodhur qe gjate festave te fundvitit te fryhet duke ngrene duke bere ‘pushim’ nga kujdesi i tepert per ushqimin. Dhe nuk jane pak po gati 10 dite, kur festat i …