Tag: djersa

Si të parandaloni djersitjen

Jeni një femer e shëndetshme, vuani nga djersitja e tepërt dhe ndjeheni shpesh ne siklet? E keni ditur se ju mund të parandaloni shfaqjen e djersitjes nëse kujdeseni pak për veten? Cfarë …