Home » Posts tagged with "hemoroidet"

Si t’i shmangni hemorroidet

Njerëzit, të cilët gjatë nevojës së madhe rrinë galiç, nuk ulen në guacë, i kryejnë nevojat fiziologjike në pozitë më natyrore dhe krijojnë më pak tension. Nevojtoret moderne nuk janë të mira për ne. Shkencëtarët izraelitë në revistën “Digestive Diseases and Sciences” i kanë publikuar përparësitë e qëndrimit galiç gjatë nevojës së madhe. Tensioni më i vogël zvogëlon... 
Etiketat: ,
© 2017 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress