Home » Posts tagged with "keshilla per shtatzenat"

Axhenda e shtatzënisë

Po rripit të sigurimit, fluturimeve me avion dhe raporteve seksuale. Jo alkoolit, duhanit, zhytjeve nënujore dhe përdorimit të kurave natyrale kundër të vjellave, duke nisur që nga produktet me bazë xhenxhefili. Axhenda e shtatzënisë e publikuar nga ministritë e shëndetësisë në shumë vende europiane përmban gjithë informacionet e nevojshme që një grua duhet të dijë dhe të ndjekë... 
© 2017 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress