Home » » Keshilla per te mos vuajtur nga melcia

Keshilla per te mos vuajtur nga melcia

Keshilla per te mos vuajtur nga melcia

Publikoje ne:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Print this article!

1 Response to " Keshilla per te mos vuajtur nga melcia "

 1. Vilson says:

  Preshendtje ,
  Nje pyetje melcia e demtuar nga pia ,nese pritet pia cila eisai menyra me e kollajshme dhe me e shpet per te kuruar ,dhe mbas kurimit cfar pasojash mund te kete .

  F L m Shume !!

Komentoni

© 2014 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress