Home » Posts tagged with "Pastrimi i fytyres"

Pastrimi i fytyres

Kemi folur shpesh here per pastrimin e fytyres , si ta realizojme, me cfare lloj produktesh, ne cfare menyre per te pasur rezultate sa me te mira, por nuk kemi trajtuar nje argument qe mbase rezulton shume i rendesishem, cili eshte momenti i duhur per te bere nje pastrim efikas te fytyres? Te gjitha femrat te impenjuara mes punes, femijeve dhe problemeve te tjera, gjejne pak kohe per ti dedikuar vetes... 
Etiketat:

Pastrimi i fytyres pas festave

Pas ditesh me shume festa dhe party, lekura juaj ndjehet shume e lodhur, pasi ka perballuar shume make up dhe per shume ore. Per gjithe keto arsye duhet te kujdeseni per fytyren tuaj nese deshironi ta ktheni perseri ne gjendjen e meparshme. Per te lare fytyren, gjeni uje aromatik me esence livando, eshte me te vertet e mrekullueshme per pastrimin e lekures, dhe mjafton ta perhapni neper lekure me... 
© 2017 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress