Home » Posts tagged with "Xhaketa"

Xhaketa me stil

Ju sigurisht që e vënë re se sa xhaketat janë moderne, veçanërisht këtë dimër. Praktike dhe elegante, xhaketat përshtaten shkëlqyeshëm me çdo kombinim. Çdo femër do të donte një xhaketë që i nxjerr në pah siluetën dhe e bën të duket më e hollë. Por e rëndësishme është që të bësh kujdes me përmasat. Sepse edhe xhaketa reflekton personalitetin dhe stilin tënd.  Read More →
Etiketat:

Xhaketa prej lëkure

Për periudhën kalimtare të një stine, pjesa më e mirë është xhaketa prej lëkurës. Është një lloj i veshjes, e cila pothuajse mund të kombinohet me gjithçka. Zgjidhje ka sa të doni, duke filluar nga ngjyra e zezë klasike; të shkurtra me zinxhir të dyfishtë. Gjatë kësaj vjeshte mjaft popullore janë edhe fustanet prej lëkure me gjatësi deri tek gjunjët. Xhaketat e buta kombinoni... 
Etiketat:
© 2017 Keshilla.NET · RSS · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress