Home Këshilla Seksuale 10 metodat si ti bëni për vete vajzat

10 metodat si ti bëni për vete vajzat

Shumë meshkuj duan të bëjnë për vete bukuroshen për të cilën të gjithë kanë interes si yjet e filmave, yjet e estradës, aktore, modele dhe femra sex bombë, mirëpo në të njejtën kohë nuk kanë asnjë kuptim si duhet vepruar për të tërhequr.

1. Mos u duk i shqetësuar

Te bukuroshet sexy kap lehtë strategjia sportive. “Silluni sikur të jeni në terrenin tuaj”. Mënyra më e mirë për të të mos refuzuar një femër sexy është që të mos e thirrish në telefon tërë ditën. Mos bëj sikur do ta kishe martuar që në takimin e parë, për shkak se ti i thotë atëherë “Jam i shqetësuar”.

2. Bëje të pasigurt

Gabimi më i madh i të gjithë meshkujve, kur janë në pyetje ndjenjat është se ato lexohen si pasqyra. Në këtë rast zhduken surprizat dhe kënaqësia. Mos u bëni gjithmonë djem të dëgjueshëm të cilët në çdo thirrje janë gati, bëjeni të mendoj dhe të pyes me kë ishe dhe ku ishe. Bëjeni të jetë e pasigurt dhe me të vërtet do të ktheni vëmendjen e saj te ju.

3. Hidhuni në aksion

Në një rast kur seks bomba ju ka vërejtur gjatë, mos e leni të tejzgjatet vështrimi. Një bukuroshe sexy do te kthej kokën në një anë tjetër dhe do të kërkonte një djal me më shumë guxim dhe ajo do ta kishte secilin që do e donte. Bëje hapin e parë dhe tregoju se je një djalë me vetëbesim, i dashur, djalë që kërkon ajo.

4. Bëje të mundohet

Njerëzit nuk i vlerësojnë gjërat për të cilat nuk mundohen. Në fakt kështu është me vajzat bomba të cilat i çojnë djemtë t’ju bien në gjunjë. Nëse bëni çdo gjë që ajo kërkon dhe i pëlqen, do ju kushtoj shumë dhe do jeni i pa vlerësuar dhe shumë shpejt edhe do ju japë dysh. Bëjeni që ajo t’ju thirr më shumë se ju atë dhe kërkoni ndonjë shërbim të vogël që të mundohet. Sa më shumë do të mundohet, aq më shumë do të ju vlerësoj.

5. Bëhuni kreativ

Femrat e bukura kanë meshkuj sa për të ngrënë lopët. Kujdes, nëse takon një femër bukuroshe dhe sexy, bëhu kreativ dhe origjinal. Bëje të qeshë me barcoleta që nuk i dëgjon prej meshkujve të tjerë. Ftojeni për kafe në një vend ku nuk shkon për ditë, por jo në çfarëdo vendi, zgjidhe pak. Vetmia krijon intimitet dhe sukses.

Bëhu djalosh që di çfarë dëshiron

Bukuroshet duan djemtë që dinë çfarë duan dhe kanë plane. Për ketë arsye, kur të vini në një rast të tillë, paraprakisht mendojeni cfarë do të thoni dhe çfarë do të vendosni, mos e sjell në pozicion ajo të marrë vendime.

7. Mos u bëni këpucëtar

Mos bëj shumë përpjekje që të mendoj se ti do ti kishe fshirë edhe këpucët. Djemtë e tillë një sex bombë as nuk do ti binin në sy. Ajo do një djalë të fortë. Takimet e para janë shumë të rëndësishëm. Në fillim ndihmojnë edhe pak gënjeshtrat, kështu mos i tregoni drejt se pse nuk jeni përgjigjur thirrjeve telefonike, por thoni vetëm se ke qenë i zënë. Çdo femre, gjëja e parë që do ti shkojë ndër mend është se ti ke qenë më një vajzë tjetër dhe se ajo duhet të përpiqet më shumë që të të mbajë për vete.

8. Dëshmoju se je xhentëlmen

Metoda xhentëlmenë është një mundësi më shumë “për ta ngritur nga tavolina” Femrat vdesin për pak kujdes. Kështu, kujdesu të jesh në anën e veturave gjatë rrugës, hapja derën e veturës dhe të restorantit, mbaja karrigen. Besoni, këtu cikërrima do ju dallojnë 99 përqind nga meshkujt e tjerë.

9. Bëhu pak i komplikuar

Asnjëherë mos i trego femrës gjithë jetën tënde në momentin që e ke njoftuar. Do të ik prej jush si prej gjarprit dhe në fund të fundit do të mendoj se jeni i çmendur, egocentrik dhe i mërzitshëm. Bëjeni që t’ju njoh pak nga pak dhe çdo ditë të zbuloj dicka më shumë nga jeta jote. Kjo do ti krijojë një afërsi më të madhe duke menduar se është ajo që të ka zbuluar dhe kështu do ti shtohet dëshira për të qenë më e lidhur me ju.

10. Sillu në rrethinë

Femrat sex bombë kanë dëshirë shumë më të madhe se femrat mesatare të kenë konkurrencë. Jepi arsye të mendoj se ka shumë femra atraktive në rrethinë që ju kanë qëjf. Do të shtoni kureshtjen e saj dhe do të lidhet për ju si balta. Kështu mund të keni për vete një femër sex bombë.

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...