Home 2013 April

Monthly Archives: April 2013

Fantazitë seksuale të femrave

Fantazitë seksuale deri më tani kanë qenë atribut i meshkujve. Njihuni me dhjetë fantazitë më të çmendura të femrave në shtrat Kur bie fjala për...

Si ta shëroni një zemër të thyer?

Ka shumë mënyra të ndryshme për ta shëruar një zemër të thyer, por tejkalimi i saj është shumë i vështirë. Ja disa nga këshillat...

Si të vishemi në mënyrë magjepsëse?

Zgjidhni një pamje magjepsëse pa u dukur provokuese dhe vulgare. Kur ju nuk dini se si të visheni, gjëja më e rëndësishme është, të...

Rock’n’roll valët dhe vëllimi

Si ta bëjmë këtë frizurë? Natyrisht, kjo varet nga flokët tuaj dhe tekstura e tyre. Nëse keni flokë “të padëgjueshme”, që “shkon” secila në...

Tallazet zigzag

Keni menduar që këto frizura më kurrë nuk do të kthehen në modë? Gabim. Ja sërish edhe tallaze të bëra zigzag me hekur apo...

Livando, një truk kundër ftohjes dhe sinuzitit

Thithja e livandos është shumë e efektshme kundër ftohjes dhe sinuzitit. Pra, shtoni 5 pika vaj esencial livandoje në një tas me ujë të nxehtë...

Trajtim natyral për të pastruar fytyrën nga pikat e zeza

Pikat e zeza shfaqen kudo në fytyrë sidomos në zonën T (balli, hunda dhe mjekra). Ato shfaqen për shkak të sekretimit të tepërt të yndyrës...

MOST POPULAR

HOT NEWS