Home Modë & Estetikë Anne Hathaway, provokuese në tepihun e kuq

Anne Hathaway, provokuese në tepihun e kuq

Anne HathawayAnne u paraqit në tepihun e kuq të gala-mbrëmjes me një fustan të zi nga ‘Valentino’, i cili linte shumë pak për t’u imagjinuar.

Pothuajse të gjithë sytë në ‘MET Gala’ ishin të drejtuar në aktoren Anne Hathaway, e cila për këtë rast kishte zgjedhur të vishej me një fustan provokues.

Por, nuk ishte fustani i vetmi që u vu re. Edhe ngjyra e re e flokëve të aktores i ka befasuar të pranishmit në këtë mbrëmje. ‘MET Gala’ mbahet çdo vit për nder të hapjes së një ekspozite të re të modës në ‘Metropolitan Museum of Art’, në Ney York.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Shtatë ushqime për pastrimin rrënjësor të mushkërive

Përkujdesja për mushkëritë është një hap i shkëlqyer që mundëson mbrojtjen nga sëmundjet e ndryshme. Në këtë artikull do të mësoni për 7 ushqimet që pastrojnë dhe detoksifikojnë këtë organ të rëndësishëm. Çaji Jeshil Ekspertët rekomandojnë pirjen e një filxhani të ngrohtë me çaj jeshil përpara gjumit. Kjo do të ndihmojë të pastroni organizmin dhe mushkëritë nga toksinat, por edhe të ruajë shëndetin...