Home Modë & Estetikë Botoksi natyral në një gotë

Botoksi natyral në një gotë

botoksPija që ju bën të dukeni më e re, e pasur me antioksidante dhe që lufton radikalet e lira. Për këtë pije ju duhen:

2 duar plotë me spinaq,
1 mollë e gjelbër,
1/2 limon,
1 tufë majdanoz,
1 kërcell selino,
1 kastravec,
1 xhenxhefil.

Të gjitha këto i vendosni në një shtrydhëse frutash dhe shijojini çdo ditë.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Shtatë ushqime për pastrimin rrënjësor të mushkërive

Përkujdesja për mushkëritë është një hap i shkëlqyer që mundëson mbrojtjen nga sëmundjet e ndryshme. Në këtë artikull do të mësoni për 7 ushqimet që pastrojnë dhe detoksifikojnë këtë organ të rëndësishëm. Çaji Jeshil Ekspertët rekomandojnë pirjen e një filxhani të ngrohtë me çaj jeshil përpara gjumit. Kjo do të ndihmojë të pastroni organizmin dhe mushkëritë nga toksinat, por edhe të ruajë shëndetin...