Cfare mendon mashkulli me vete

Cfare mendon mashkulli me vete1.Kur ajo thote:Akoma nuk eshte brenda?
Cfare mendon mashkulli me vete: Ka dy rruge per ta mare kete fraze: ose ju keni nje instrument teper te vogel ose ajo eshte mesuar me nje cope teper te madhe te paisjes.Nese e keni te vogel…athere eshte problemi yt i dashur.Punoni me ate qe keni.

2.Kur ajo thote: Dua te te shikoj tek flene.
Cafre mendon mashkulli me vete: Te degjoje ate zhurme??? Me siguri ajo nuk e ka vete nje ore te krisur.Ato jane zogj qe fluturojn ne koken e saj dhe te paralajmerojn ty qe kjo vajze fluturon me shum se nje aeroport ne pushime.

Te shikosh dike duke fjetur eshte nje hap mbrapa e te rregulluarit kukulles floket.Mos tju zere gjumi!Mund te zgjoheni tullac ose ne nje mardhenie me kete punen e kokes…

3.kur ajo thote: Kaq ishte?

Cfare mendon mashkulli me vete: Meshkujt dhe femrat kane perkufizime te ndryshme rreth seksit.Burrat gjate aktit shpresojn qe mos te jete spektakel olimpik por te pakten te fitojn nje 10 per perpjekjen.Nese degjojn nje femer te thote kaq ishte…athere egoja e tij e mashkullore eshte bere cop e cik…

4.Kur ajo thote: Ishi im zakonishte bente kete….

Cfare mendon mashkulli me vete: Nuk ka asgje me te keqe per gjendjen shpirterore te mashkullit te degjoje para pas ose me keq akoma gjate aktit per ishin e partneres….Ok ishi saj mund te kete bere disa manovra fantasitke qe ajo te arrije maksimumin seksual…Por ai gjithashtu nuk la pa ja bere edhe shoqes se saj me te ngushte gjate kohes kur ajo ishte ne pune….Kujtojani asaj kete fakt…

5.Kur ajo thote:Eshte hera ime e pare

Cfare mendon mashkulli me vete: Eshte ne subkoshjencen e te gjithe meshkujve qe te jene hera e pare per nje femer te pakten deri ne moshen 18 vjecare.Mbas kesaj moshe meshkujt duan nje femer me me shume eksperienc.Nje e virgjer do te thote te jete e tmershme ne sex po gjithashtu te kesh nje gjendje emocionale te tmershme si para si gjate ashtu edhe mbas aktit.

6.Kur ajo thote: Erdhi burri ne shtepi!!!

Cfare mendon mashkulli me vete: Nese do e dinit qe ajo ishte e martuar ateher e kishit mare parasysh qe kjo nje dite do te ndodhte,Por nese ju e dinit “beqare”ateher pjeserisht eshte faji juaj…Por nuk eshte ky problemi ne kete momente.Keni gjera te tjera per te menduar!Dhe problemi e ka emri Steve…dhe gjykuar nga hapat e tij ai te shfarros me nje shkelm..Por meshkujt e vertet nuk zihen..ata perdorin driataren per tet shfarrosur njeher e mire…

7.Kur ajo thote: Nuk mund vetem te me shtrengosh?

Cfare mendon mashkulli me vete:Te besh nje mashkull me brire e te epshem eshte gjeja me e lehte.Mjafton te shikoj nje pjese te vogel te gjoksit te saj…ose ndoshta te preke pak kofshen e saj..mund ta beje ushtarin gati per lufte!kur nje mashkull eshte i karikuar mire dhe femra vetem do te perkedhelet athere ketu kemi problem!Nuk mund te shtrengoje e te mbahet ngrohte me 100 pellushat qe ka ne dhome????

8.Kur ajo thote: Kam lexuar ne nje reviste qe ju meshkujve ju pelqjn kur ju prek te mbrapmet!

Cfare mendon ai em vete:Kerkojani ate reviste…Griseni dhe hidheni ne plehra dhe digjeni.Duhet ti thuash asaj qe jo cdo gje qe shkruhet ne reviste eshte e vertet dhe ai artikull eshte jasht cdo limiti…deri ne momentin qe juve ju pelqen ajo qe shkruhet.

9.Kur ajo thote: I ndodh te gjithve!

Cfare mendon mashkulli:Mund ti ndodhi cdokujt po ty nuk ta ndjen fare se cfare ndodh me pjesen tjeter te botes…Te intereson vetem fakti qe nuk arrite kenaqesine e duhur per te hyre ne feste

10.Kur ajo : Gerhin

Cfare mendon mashkulli me vete: Meshkujt mundohen te anashkalojne faktin qe femrat si qenje humane jane njesoj ne disa rastesi meshkujt.Ato mund te: kene gazra,te kene ate tingullin acarues kur marin fryme..dhe sidomos ato mund te gerhasin.Nje femer e cila gerhin me shume se mashkulli i saj eshte vertet nje fikje e vertet! ” Oh shpirt,mos te vrava me berryl aksidentalisht? Mundohu te flesh rehat prap…nuk doja tet zgjoja…/ikubinfo/