Home Modë & Estetikë Çizmet mbi gju që ju duhen këtë vjeshtë

Çizmet mbi gju që ju duhen këtë vjeshtë

2Ja modelet më ‘IN’ që do t’ju bëjnë të harroni sandalet dhe shapkat e verës.

Kur vjen puna te moda, vjeshta është me shumë gjasa stina jonë e preferuar. Por një ndër aksesorët që mendojmë më së shumti për modën stinën e vjeshtës dhe më pas dimrit, janë çizmet mbi gju.

Këto të fundit mund t’i kombinoni lehtësisht me gjithçka që nga fustanet e shkurtra, deri te xhinset në varësi të takës apo materialit.

2

Shikoni fotot për çizmet më ‘IN’ që do t’ju bëjnë t’i thoni lamtumirë plazhit dhe të bëheni gati për rënien e gjetheve.

5

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...