I dashuri e detyronte të hante shumë, ajo e braktisi (Foto)

Një grua e cila për vite të tëra ka vazhduar të shtojë në peshë, ka arritur të humbë 100 kilogramë pasi është ndarë nga i dashuri i saj, që kishte një fetish të pazakontë.
Patty Sanchez, nga 323 kilogramë, ka rënë në 215 kilogramë pasi që është ndarë nga i dashuri, i cili e inkurajonte që të hante shumë ushqim, shkruan The Independent, transmeton Klan Kosova.

Ajo ka thënë se 90% e lidhjes së tyre, ka pasur të bëjë me të ngrënit.

Sanchez e cila vjen nga Nevada e SHBA’së, konsumonte rreth 13,000 kalori në ditë.

Pasi që është ndarë nga partneri i saj, nëna e katër fëmijëve ka vendosur që ta ndërrojë stilin e jetës pasi që po e ndjente se ishte afër vdekjes, dhe përmasat e saja ishin enorme.

Në një pikë të jetës së saj, kur as nuk po mund të ecte më nga dhoma për në banjo, ka vendosur që lidhjes t’i japë fund dhe të fillojë të dobësohet.

Image result for Patty Sanchez, 323 kg

 

Image result for Patty Sanchez, 323 kg

Image result for Patty Sanchez, 323 kg

Image result for Patty Sanchez, 323 kg

Image result for Patty Sanchez, 323 kg

 

Image result for Patty Sanchez