Home Shëndetësi Disa këshilla që duhet të ndiqni para se të flini

Disa këshilla që duhet të ndiqni para se të flini

lekuraShpesh herë ndodh që të lëmë veten pas dore, dhe të mos kujdesemi për lëkurën ashtu siç duhet. Por cilat janë hapat që duhet të ndjekim përpara se të flemë gjumë.

Sot do t’ju sugjerojmë disa këshilla mjaft të vlefshme dhe efikase që do t’ju ndihmojnë të ruani freskinë e lëkurës. Për më tepër hidhinj një sy videos dhe do kuptoni se sa e rëndësishme është që dhe lëkura të ketë kujdesin e duhur.

 

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...