Disa menyrat per te joshur partnerin me shpejt

Mos vish kemishe nate pasi te kesh bere nje dush. Thjesht mbulohu me nje peshqir, mundesisht te shkurter, pa fshire pikat e ujit te mbetura ne lekure.

Lereni qe peshqiri te tregoje pjeset me magjepsese te trupit tuaj. Beni ecjen tuaj sa me shume seksi. Nuk eshte e lehte qe nje femer qe ka plote detyrime familjare te kete shume kohe per t’u kujdesur per veten e saj.

Por nuk eshte kurre vone qe sapo te gjeni pak kohe te lire t’u futeni punes per te ndryshuar dhe per te qene sa me terheqese ne syte e partnerit. Duket si nje enderr qe nje grua te luaje nje rol te tille pas 10 oresh pune, pa permendur detyrat qe duhet te permbushe ne familje.

Eshte per te ardhur keq qe femrat nuk po e perdorin me kete sharme te tyre. Tani ka ardhur koha qe femrat te zgjohen dhe te behen “perendesha te seksit”. Pikerisht per kete arsye seksologet rekomandojne 10 menyrat per t’u bere joshese. Thuaj disa fjale partnerit para se te shtrihesh ne krevat, qe mund te jene fjale cfaredo dhe nuk ka pse te aludohet seksi.

Thoni ato fjale me ze seksi, qe te duken te buta dhe deri diku jo normale. Mos vish kemishe nate pasi te kesh bere nje dush. Thjesht mbulohu me nje peshqir, mundesisht te shkurter, pa fshire pikat e ujit te mbetura ne lekure. Lereni qe peshqiri te tregoje pjeset me magjepsese te trupit tuaj. Beni ecjen tuaj sa me shume seksi duke u perpjekur te lekundni vithet tuaja dhe mos harroni te mbani drejt kurrizin tuaj qe te evidentohet sa me shume gjoksi dhe te duket me shume vrull.

Nje ere e lehte djerse mund te shtoje kenaqesine e dyanshme gjate parapritjes per seks. Kjo nuk do te thote se ju keshillohet te beni stervitje para se te beni seks, por mund te merrni ne konsiderate nje zbavitje te vogel ne qilim. Shpikni nje nofke per veten tuaj. Dicka te kendshme, te embel dhe te shijshme. Partneri juaj nuk duhet me doemos te dije per te.

Kollituni pak me shume se sa duhet. Vishni te brendshme te stilit te larte, mendafsh me dantelle. Perseri nuk keni pse t’ia tregoni ato partnerit tuaj. Thjesht do te vereni se do te keni nje gjendje shpirterore shume sensuale duke ndjere prekjen e mendafshit ne lekuren tuaj. Mos qendroni me ne distance pasi bashkeshorti juaj mund te mos kuptoje qellimet tuaja te prapta.

Harrojini per disa dite rrobat e perditshme te shtepise. Vishni pantallona te shkurtra me nje prerje shume te shkurter dhe lini te brendshmet tuaja ne sirtar. Nisni nje bisede perfundimi i te ciles do te jete zhveshja, ne menyre qe partneri te shohe se ju s’kishit asgje poshte. Hartoni vete nje plan seksi te papritur. Vishni fustan te tejdukshem dhe qendroni aty ku drita ndricon me shume. Se shpejti do ta kuptoni se cdo te ndodhe.