Home Modë & Estetikë Dita Von Teese dhe koleksioni i saj i ri

Dita Von Teese dhe koleksioni i saj i ri

Mbreteresha e burlesque, Dita Von Teese po pergatitet te hedhi ne treg koleksionin e saj te ri per lingerie te titulluar Von Follies by Dita Von Teese.

Ja disa ide nga koleksionin./ikub/

 

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Arsyet përse ju lotojnë sytë, zgjidhjet për secilin rast

Lotët janë të rëndësishëm për shëndetin e syve. Ato i lubrifikojnë ato, i ushqejnë dhe mbrojnë shëndetin e tyre. Lotët përbëhen nga uji, sekrecione të ndryshme, vajra yndyrorë dhe mbi 1,500 proteina të ndryshme. Shkarkimi i tyre nëpërmjet të qarës është shumë e shëndetshme për organizmin. Lotët prodhohen nga gjendrat sipër syve dhe nën qepalla. Një ndër funksionet e tjera...