Home Këshilla Seksuale Ditën fillojeni me seks!

Ditën fillojeni me seks!

Mënyra më e mirë të zgjoheni dhe të filloni ditën me buzëqeshje është kënaqësia nën mozaikun e ngrohtë në përqafimin e partnerit.

Puthje të buta në pjesën e veshit, qafës dhe në pjesën e kraharorit do ta zgjoni partnerin i cili do tua kthejë në masë të njëjtë, ndërsa e gjithë mund të shndërrohet në seks oral të mëngjesit.

Të gjithë ju që jetoni me partnerin e dini si mashkulli në mëngjes shpesh zgjohet me ereksion, që është rast i shkëlqyer për një seks të mirë.

Shfrytëzoni momentin dhe fundjavën ku me siguri keni më shumë kohë për veten dhe dhuroni një kënaqësi mëngjesi që disa nga ju mund të jetë në gjendje të mbajë në krevat edhe pjesën më të madhe të ditës.

Keni fundjavë për vete në shtrat shkoni tërësisht e zhveshur, në rast se mund të flini pa seks në mbrëmje, prekjet e mëngjesit do të jenë bombë e vërtetë erotike për ju.

Seksi i mëngjesit mund që çiftet të cilët janë të ndjeshëm në higjienën personale mund të shkaktojë probleme të vogla. Bëni dush në mbrëmje dhe trupi nuk do të ketë aromë të fortë sepse nuk do të shkoni në aksion të nxehtë.

Seksi është një mënyrë e madhe e relaksimit

Dita është mirë të fillojë dhe të përfundojë me seks. Këshillat e ekspertëve?

Çfarë mund të jetë më mirë se një orgazëm mëngjesi!

Derisa bashkëpunëtorët tuaj përpiqen të zgjohen me kafe ju me një buzëqeshje do të prisni për sfida të reja. Seksi është i mirë për ta filluar ditën dhe edhe më I mire për të filluar një ditë të mundimshme.

Që mos të vijë deri në ndonjë konfuzion, në qoftë se ju nuk ju ka ardhur deri ne penetrim, mund të luani edhe në mënyra tjera. Orgazmën me partnerin mund ta arrini me përkëdhelje apo me seks oral. Kryesisht të siguroni një fillim dite të mirë për …

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Shafrani i Indisë, një bimë çudibërëse

Shafrani i Indisë po konsiderohet si një ilaç në mjekësi. Kjo bimë njihet mijëra vjet më parë në Indi, duke u përdorur përveçse si një erëz aromatike edhe si një bimë mjaft e efektive medicionale me përfitime të shumta shëndetësore. Përbërja shafranit nga kurikumi, ka bërë që shkencëtaret ta krahasojnë kurikumin me medikamente anti- inflamatore, por pa efekte anësore, sidomos për...