Home Këshilla Seksuale Dyshoni se partneri po ju tradhton? Ja formula se si ta zbuloni

Dyshoni se partneri po ju tradhton? Ja formula se si ta zbuloni

Guy Lucien, ka ndarë këshillat e tij me të gjithë, pasi zbuloi se ish e dashura e tij e kishte tradhtuar.

Me një formulë të mprehtë dhe të ndershme, një zemërthyer ka treguar mënyrën se si të zbuloni nëse partneri ju është duke ju tradhtuar, e këto këshilla sigurisht do t’ju ndihmojnë të zbuloni të vërtetën, shkruan Mirror, transmeton lajmi.net.

Formula për të kuptuar nëse partneri ju tradhton:

Ai/Ajo fillon të jetë më pak e interesuar për seks

Ai/Ajo fillon të harroj gjërat mes jush

Ai/Ajo gjithmonë dëshiron të dijë kohën se kur do të jeni në shtëpi

Ai/Ajo fillon të përdorë shumë telefonin

Ai/Ajo fillon ta luajë lojën e fajit
4

Guy ka thënë se ai ka filluar të jetë më “skeptik”, dhe t’i kushtojë më shumë vëmendje sjelljeve të ish partneres së tij.

“Një ditë qëllimisht fillova një përleshje me të, duke e ditur se ajo do të largohet”, tha ai.

“Por doja të dija se ku do të shkonte. Pa dyshim patëm një grindje verbale dhe ajo vrapo tek tjetri. Ndjeka nga mbrapa veturën e saj dhe prita pak momente”, vazhdoi ai.

Wife confer privately on the phone

Në këtë mënyrë, Guy edhe e zbuloi të vërtetën për ish partneren e tij ‘gënjeshtare’, që e tradhton.

“E thirra në telefon dhe e pyeta ku je? Ajo më tha se është në shtëpinë e nënës së saj. Në atë moment e kuptova që ajo në të vërtetë më tradhton”. /lajmi.net

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Çfarë e shkakton erën e keqe të gojës dhe ushqimet që e largojnë

Nuk ka gjë më të sikletshme se sa të takosh a të bisedosh me dikë ndërsa duke folur kupton se fryma lëshon një aromë të keqe. Është një problem i sikletshëm që prek të gjithë njerëzit. Paralajmërimi i një sëmundjeje apo komplikimi shëndetësor, ushqimet që konsumoni dhe higjiena e varfër e gojës janë tre faktorët kryesorë të aromës së...