Home Modë & Estetikë E njëjta ngjyrë, ja si të kombinojmë aksesorët

E njëjta ngjyrë, ja si të kombinojmë aksesorët

Koleksionet që ofrojnë firmat e mëdha për pranverë 2012 janë tërheqëse dhe kanë pushtuar zemrat e femrave.
Kjo për faktin se janë kryer në mënyrë të përsosur kombinimet canta me sandale, vathët me sandale, apo vetë aksesorët me veshjen, fustanin, këmishën apo fundin që ke veshur.

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...