Home Këshilla të ndryshme Ëndrra e secilës femër: humbni me këtë pije 2 kg për 1...

Ëndrra e secilës femër: humbni me këtë pije 2 kg për 1 ditë

1Shumë femra ëndërrojnë rreth asaj që për një ditë të humbin në peshë. Me këtë pije, do të humbni deri dy kilogramë nga pesha trupore

Përbërësit: 1. 1,5 litër qumësht me 1,5 për qind yndyrë të qumështit 2. Çaj të gjelbër, 3-4 lugë 3. Një lugë kanellë Merrni 1,5 litër qumësht, e hidhni në enë dhe e lini të vlojë. Qumështit ia shtoni 3-4 lugë çaj të gjelbër. E lini të ftohet. Shtoni kanellë dhe e pini gjatë ditës, në vend të ushqimit,transmeton gazeta Kosova Sot

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...