Home Këshilla Seksuale Femra, zbuloni sa seksi jeni

Femra, zbuloni sa seksi jeni

Femra, zbuloni sa seksi jeniPas sfidës së mbajtjes së një kanoceje në mes të gjoksit apo kapjes së kërthizës me dorën prapa shpinës vjen një tjetër sfidë për të treguar se sa seksi mund të jetë një femër.

Ajo është sfida e klavikulës.

Femrat mund të kuptojnë se sa seksi janë duke mbajtur sa më shumë monedha në gropëzën e supit.

Sfida ka nisur nga Kina dhe po bëhet një fenomen i vërtetë në rrjet.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...