Home Modë & Estetikë Fustanet me lule-trend i pranveres!

Fustanet me lule-trend i pranveres!

Fustanet me lule-trend i pranveres! Ditët e ngrohta po afrojnë dhe ju sigurisht se keni bërë plan tash e sa kohë të vishni fustanin tuaj të preferuar.

Fustanet me lule janë në trend në pranverën e 2017-tës, transmeton gazeta Kosova Sot Online.

Në galeri mund të shihni fustane nga më të ndryshmit.

Fustanet me lule-trend i pranveres!

Fustanet me lule-trend i pranveres!

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...