Home Këshilla Seksuale Gjoksi i vogel është seksi

Gjoksi i vogel është seksi

 Gjoksi i vogel është seksiGjoksi i vogel, cdo bluze ju ben difekt, per te mos menduar per hijet, qe jane te bollshme. Femra duhet te qetesoheni dhe te ndiheni rehat me trupin tuaj. Ato qe shikoni si difekte ne trupin tuaj mund te jene “difekte sensuale”.

Nje studim i fundit ka treguar se 74% e meshkujve ka pranuar se u pelqen gjoksi i vogel dhe ne propporcion, e konsiderojne me elegant, i cili te jep nje sensualitet te rafinuar.

Te tjere e konsiderojne eksitues. Keshtuqe, mjaft duke u mbuluar apo duke veshur recipeta shume te mbushura.

Shumica e meshkujve i duket nje femer me shume seksi me “difektet” e saj.

Edhe hijet jane problem. Simbol i femerores per meshkujt dhe per femrat nje difekt qe nuk e durojne. “Me ecje te drejt mund te shfaqen shume seksi” shpjegon nje psikoseksologe.

TË TJERA

Çfarë duhet të dini që të parandaloni sëmundjen e diabetit

Simptomat më klasike të diabetit janë lodhja, urinimi i shtuar, etja dhe uria e tepruar. Por ka edhe disa simptoma të tjera që mund të jenë shenja paralajmëruese, që janë më pak të dukshme. Periodontiti Periodontiti është një sëmundje e mishrave të dhëmbëve, që mund të shkaktojë lirimin ose rënien e tyre. Kjo sëmundje është dy deri në tre herë më e...