Intimiteti

Meshkujt janë të ndryshëm nga femrat. Seksi për shumë femra, do të thotë një lidhje dhe bashkim shpirtëror më i madh me partnerin.

Për meshkujt, seksi është një çështje biologjike. Prandaj, është e kotë, që të bindni partnerin tuaj që të ndjejë të njëjtën lidhje shpirtërore si ju. Nuk është keq për disa çaste të rrini në krahët e njëri-tjetrit.

Por, qëndrimi për një kohë të gjatë në këtë pozicion, është vërtet i parehatshëm dhe të dy keni për të bërë një gjumë të keq.

Atëherë, binduni se gjumi ka rëndësinë e vet, e sa më rehat ta bëni, aq më mirë do të jetë për të dy. Sigurisht femrat, dëshirojnë që i dashuri i tyre, t’i mbushë me trëndafila në çdo takim./yllpress/

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Shtatë ushqime për pastrimin rrënjësor të mushkërive

Përkujdesja për mushkëritë është një hap i shkëlqyer që mundëson mbrojtjen nga sëmundjet e ndryshme. Në këtë artikull do të mësoni për 7 ushqimet që pastrojnë dhe detoksifikojnë këtë organ të rëndësishëm. Çaji Jeshil Ekspertët rekomandojnë pirjen e një filxhani të ngrohtë me çaj jeshil përpara gjumit. Kjo do të ndihmojë të pastroni organizmin dhe mushkëritë nga toksinat, por edhe të ruajë shëndetin...