Home Modë & Estetikë Intimo dhe lingerie

Intimo dhe lingerie

Te parrezistiueshme ne rastin e festave te fundvitit, e kuqja eshte ngjyra me e preferuar i te gjitha koleksioneve intime, por kete vit disa brand na propozojne modele shume te bukura ne ngjyren e arte dhe ne shume ngjyra te tjera.

Zbuloni koleksionin.

Tendenca Krishtlindje 2011, intimo dhe lingerie./ikub/

 

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...