Home Këshilla Seksuale Ja disa nga shenjat se ai po ju tradhton

Ja disa nga shenjat se ai po ju tradhton

Ja disa nga shenjat se ai po ju tradhtonKa ardhur pranvera dhe një shprehje thotë se tani ‘zien gjaku’.Natyrisht gratë tradhtojnë, por thuhet se burrat janë më të prirur për ta bërë këtë gjë.

Por nëse doni të dini se cilat janë shenjat se ai po ju tradhton, atëherë lexoni më poshtë.

Megjithatë mos u fiksoni shumë.

Celulari i tij bëhet gjithmonë e më i shenjtë.

Nëse ai nis e shkon edhe në banjë me celularin, atëherë kjo është një shenjë.

Seks? Çfarë është kjo?

Nëse atij nis dhe i bie interesi për të bërë seks me ju, duhet të dyshoni. Sidomos nëse nuk i pëlqejnë më ‘lojërat e pista’ që bënit dikur.

Stil i ri

Pasrroje e re, dush më shpesh, rroba të reja. Të gjitha janë shenja se atij ka nisur t’i pëlqejë dikush tjetër.

Takim pas takimi

Deri tani ai nuk njihej si i fiksuar pas punës. Por tani po i dalin takime shpesh dhe ai sillet si një ‘workaholic’. Diçka po ndodh.

I çmendur pas stërvitjes

Dikur pëlqente të rrinte vetëm në kolltuk, tani thotë se çmendet pas palestrës. Ka një arsye tjetër përveç trupit në formë.

Një mik, një mik i mirë

Aha, është normale që meshkujt duan të kalojnë sa më shumë kohë me miqtë. Por nëse bëhet e shpeshtë, mund të fshihet diçka dhe miqtë mund të përdoren si alibi.

Manovrat e paqarta

A është partneri juaj i pasigurt? Ndryshon bisedat dhe shmang shikimet e drejtpërdrejta? Ndoshta fsheh një aferë.

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...