Home Modë & Estetikë Ja si të ndryshoni formën e vetullave

Ja si të ndryshoni formën e vetullave

Ja si të ndryshoni formën e vetullaveÇdo femër dëshiron që syri i saj e në veçanti vetullat të duken sa më bukur dhe sa më perfekte, transmeton zeri.info

Mirëpo, shumë prej tyre nuk kanë guxim që të bëjnë ndonjë ndryshim në formën e tyre.

Në këtë video nuk do të mësoni vetëm si të mbushni vetullat por dhe si të transformoni totalisht formën e tyre:

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...