Home Shëndetësi Ja si të pastroni rrugët e frymëmarrjes me këtë recetë fantastike

Ja si të pastroni rrugët e frymëmarrjes me këtë recetë fantastike

Ja si të pastroni rrugët e frymëmarrjes me këtë recetë fantastike A keni probleme me frymëmarrje. A kolliteni dhe nxirrni qelb gjatë gjithë kohës?

Kundër këlbazës në organet e frymëmarrjes përdoret me sukses rrepani i zi.

Atë duetet ta shponi në mes dhe atë zgavër duhet mbushur me mjaltë. Kur mjalti të tretet , nxirret lëngu nga rrepani dhe pihet 3 herë në ditë nga 1 lugë kafeje.

Efektet do t`i vëreni me ditën e parë të përdorimit të këtij lëngu.

TË TJERA

Rreziqet e fshehura të proteinës pudër

Mund të përmbaj sheqer, kalori dhe kimikate toksike. Të gjithë të pasionuarit pas palestrës në ndonjë pikë vendosën të kthehen drejtë proteinës pudër për rezultate më të mira dhe të shpejta në përmirësimin e shëndetit. Kjo pasi që proteina është esenciale për të formësuar dhe mbajtur në formë muskujt, për të forcuar eshtrat, për të rritur energjinë etj. Shumë të rritur nuk...