Home Modë & Estetikë Ja si të realizoni vetulla të theksuara

Ja si të realizoni vetulla të theksuara

vetullaTashmë e keni parë që vetullat e theksuara janë në trend.

Mirëpo duhet të dijmë se si të aplikojme make-up në mënyrë që të arrijmë format perfekte.

Më poshtë ju sjellim një video se si të realizoni vetullat e theksuara.

KËSHILLA TË NGJASHME

TË TJERA

Ja pse nuk duhet të hani banane me stomakun bosh

Shpesh në mëngjes që të mos dalim me stomakun bosh nga shtëpia, marrim një banane, që na tingëllon si opsioni i përsosur. Është e shëndetshme, ushqyese dhe do të japë energji, që për mëngjes është shumë e nevojshme. Mirëpo, sipas nutricionistëve, çuditërisht, banania është një nga ushqimet më të këqija për t’u konsumuar për vaktin e mëngjesit. Pavarësisht se përmbajnë kalium,...